ویدیوی معرفی کارخانه

اینجا یخدان پلاستیک…

کارخانه یخدان پلاستیک در شهرستان گرمسار (شهرک صنعتی حاجی اباد)، در فضایی بیش از ( ده هزار )متر مربع با ظرفیت سالانه تولید (۲ میلیون ترموس در انواع مختلف و ۲ میلیون یخدان در سایز های متنوع ) در یک شیفت کاری . ساختمانهای کارخانه حدود ۸ هکتار وسعت داشته که شامل سالنهای مونتاژ ،سالن ساخت بدنه ، انبارها ، دفاتر اداری و ساختمانهای جانبی دیگر از قبیل موتورخانه ، پست گاز و غیره می باشد . تجهیزات اصلی که در سالنهای مونتاژ وجود دارند عبارتند از دستگاههای پرس خاص ، ماشین الات تزریق، ماشین الات قالب های بادی ، برش cnc و و بالابرهای مورد نیاز عملیات مونتاژ و ادوات تست در کارخانه ، بهمن ماه سال 65 وارد چرخه بهره برداری گردید . در حال حاضر قراردادهایی جهت تامین محصولات مذکور با شرکت های مختلف منعقد گردیده که بخش بسیار زیادی از نیاز داخلی به محصول را تامین میکند. لازم به ذکر است که ۹۰‎٪ بهای محصولات با استفاده از توانمندیهای صنعتی داخل کشور فراهم شده تا گام بلندی در راستای تولید محصول محصول با کیفیت ایرانی برداشته شده باشد .

پیام مدیر عامل

الهی کاش توان بس وسیع تر از این داشتم که در ستودن تو به کار می آمد اما با همین اندک نیروی خویش و به وسعت تمام موهبت و مهربانی تو سخن آغاز می کنم.

سروران و همراهان گرامی، همانطور که می دانید عامل اصلی در کسب هر موفقیتی، تدوین و تشخیص اهداف است. هدفگذاری مهمترین عامل حرکت و خلق آینده است. تلاش های ما زمانی ارزشمند خواهد شد که معطوف به هدف باشد. چگونگی و نحوه تعیین ماموریتها، اهداف سازمانی و اهداف فردی کارکنان در کارخانه یخدان پلاستیک ، برای هدایت عمومی فعالیتهای سازمان در مسیر پیشرفت، تعالی و بهبود عملکردهای سازمانی است.

کسب رضایت، خشنودی و اعتماد جامعه و مشتریان، ماموریت و تعهدی بسیار بزرگ در راستای تعریف موفقیت و پیشرفت است. در طول سال های فعالیت کارخانه یخدان پلاستیک، ساختار این شرکت، همواره به سمت تغییرات هدفمند، اصلاح شده است. نگاشت و پندار یک مدل کسب و کار جدید برای همراهی با جامعه، ابتکار عمل این کارخانه در ایجاد ارزش های کسب و کار است.

ما نیاز داریم که فرهنگ و محیطی را ایجاد کنیم که در آن منابع انسانی مستعد و خوش فکر را با یک مدیریت قوی و توانمند پرورش دهیم. کارکنانی را جذب می کنیم که درک عمیق از اصول اخلاقی، علاقمند و متوجه به تغییرات و دارای مهارت اجرایی در پیروزی بر مشکلات باشند. منابع انسانی این چنین، خلاقیت و نوآوری در کسب و کار را موجب خواهند شد و مقدارت ما را به سمت توسعه بیشتر هدایت خواهند کرد.

بر این باوریم که به عنوان یک کارخانه و برای حرکت به سمت جلو، به گونه ای جدایی ناپذیر، ملزم به ایجاد اشتراک در موفقیت با مردمانمان و مشتریانمان هستیم. ایجاد یک برند خوشنام و خوش فکر از کارخانه یخدان پلاستیک با قابلیت انطباق و تعریف مشترک از منافع با جامعه و مشتریان، تشخیص و سیاست اینجانب است. لذا حمایت مداوم شما را برای رسیدن به مقصود و مواجهه با چالش های پیش رو درخواست می کنم و از شما برای مشاهده سایت کارخانه یخدان پلاستیک قدردانی می نمایم.

میلاد ناصری مدیرعامل کارخانه یخدان پلاستیک آذرماه 1396

ویدیوی معرفی محصولات